BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Be temos’ kategorija

Bučkio rudeninis kailiukas

2013-12-02

Labas, šiandien pasidalinsiu kitos reklamos kadruote, kurią teko nupiešti. Lietuviškose reklamose gyvūnų matome labai mažai, todėl šitą piešti buvo tikras malonumas, juk katinus aš dievinu!

O stai kaip atrodo nufilmuota reiklama.

http://www.youtube.com/watch?v=gGFJCn8bBeU

Lefthanded

Rodyk draugams

Kuklus klausimas (KOMIKSAS)

2013-01-05

O kas būtų jeigu…

LeftHanded

Rodyk draugams

Kelionė į pajūrį

2011-08-02

Sveiki,

kaip yra smagu aplankyti jūrą. Manau dabar ne vienas linksi pritariamai galva. Pamaniau, bus šauni proga “paskečinti”. Teko kelis sykius išsitraukti savo bloknotėlį ir rašiklį, tik vat, gaila, kad kelis sykius. Daugiau laiko tam tiesiog pritrūko.

Beja, jie čia kiek padailinti. Uždėjau popieriaus fonelį, kad žiūrėtųsi kiek įdomiau :)

Linkėjimai!

LeftHanded

Rodyk draugams

Komiksas.HALIUCINACIJA

2011-01-11

Sveiki visi! Jūs turbūt net neįsivaizduojat kaip aš laukiau šito momento, kai galėsiu pristatayti savo pirmąjį komiksą :) Ši svajonė jau seniai nedavė man ramybės ir vis žingsnis po žingsnio, lėtai bet su judesiu į priekį pavyko įgyvendinti ją. Man tai truko ilgiau nei metus, kol galutinai užbaigiau šį komiksą. Be abejo, nors nesustabdomų įspūdžių lavina Ispanijoje mane išpradžių sulaikė nuo šių darbų, tačiau, kaip bebūtų keista, apsipratęs su nauja aplinka, bene didžiausią darbą padariau būtent būdamas tenais.

Istoriją parašė Jurgita Raudonytė. Man nerealiai patiko jos parašytas darbas! Nors, kaip ji sakė, kad rezultatas ne toks kokio tikėjosi, tačiau yra patenkinta mano darbu :) Na, užteks tų nesibaigiančių ižangų, pradedam skaityti—>

Labai laukiu Jūsų komentarų :) Kritika būtų privalumas

LeftHanded

Rodyk draugams

Istorija apie Katina ir jo svajonę

2010-08-16

Sveiki,

turbūt šimtas metų praėjo ir dinozaurai spėjo išnykti nuo paskutinio karto kai ką berašiau į blogą. Yra ką parašyti, yra ir piešinių, kuriuos reikia įkelti, tik su laiku kaip visada bėda (arba jo planavimu).

Šį kartą, nutariau įkelti pasakėlę, kurią iliustravau aš. Ši istorija yra apie katiną, ir jo svajonę. Nors įdėja buvo komiksas, tačiau man vis dėl to tai tiesiog trumpa pasaka.Pasirinkau ją, būtent dėl to, kad man patinka katinai, ir dar labiau patinka juos piešti :) Kai kurie piešinukai atrodo neužbaigti, ar nekaip nupiešti, tai dėl laiko termino. Vėliau masčiau juos perpiešti, bet palikau kaip yra. Įvertinkit–>

Istorija: Anželikos Charevičiūtės

Rodyk draugams