BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘kadruotė’ kategorija

Bučkio rudeninis kailiukas

2013-12-02

Labas, šiandien pasidalinsiu kitos reklamos kadruote, kurią teko nupiešti. Lietuviškose reklamose gyvūnų matome labai mažai, todėl šitą piešti buvo tikras malonumas, juk katinus aš dievinu!

O stai kaip atrodo nufilmuota reiklama.

http://www.youtube.com/watch?v=gGFJCn8bBeU

Lefthanded

Rodyk draugams

Ezys. Meilei nėra savų ar svetimų

2013-10-25

Sveiki,

gyvenimas yra nuostabus vien tik dėl to, kad yra nenuspėjamas. Vieniems tai minusas, kitiems- pliusas. Aš niekad negalvojau, o tik svajojau atsidurti ten, kur esu dabar, ir daryti tai, ką darau. Nuo piešinių troleibuse, pakeliui į nemylimą darbą, nuo papaišymo naktimis iki paryčių, paišymas per paskaitas univere ir peckeliojimas mokykloje - visa tai nenuėjo veltui. Viltis įsigyjant planšetę, kad ji atsipirks ir pradės dirbti man, jau pasiteisino.

Benaršant internete ir ieškant gražių piešinių, įdomių projektų ar eskizų, kažkada aptikau idomų dalyką: tai buvo piešiniai piešti filmui “Day after tomorrow”, ir jie buvo piešti pagal kadrus, kuriuos mačiau filme. Kiekvienas kadras turėjo savo piešinį. Tai buvo nuostabus ir idomus atradimas! Vėliau radau ir daugiau tokių piešinių ne tik iš filmų, bet ir klipų. Dabar jau žinau, kad tokie piešiniai vadinami “kadruotėmis” (”Storyboards” angliškai). Taip jau susidėliojo gyvenime, kad dabar aš pats piešiu tokias kadruotes. Tai labai  kūrybiškas procesas ir labai idomus. Šiandien pateiksiu pirmasias kadruotes reklaminiam Ezio klipui. Manau, jūs jau ją matėte :)

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams