BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Sketch'ai’ kategorija

Cats cats cats…

2012-01-17

Sveiki gyvi! NEzinau ar jau anksciau minejau, ar skaitėt ar ne, bet man labai patinka katinai! Tad šį kartą ir vėl šie mieli gyvūliukai :) Visai atsitiktinai, bevedžiojant tušiniu per popieriaus lapą, užgime šie keli eskiziukai. Grįžęs namo nusprendžiau juos nuspalvinti, nes būtent šitaip aš juos ir įsivaizdavau.

Gražių akimirkų!

LeftHanded

Rodyk draugams

Ir vėl apie krepšinį…

2011-09-12

Sveiki visi!

Čia dar net neprasidėjus krepšinio čempionatui, sukosi mintysapie jį. Viena mintis buvo paleisti į prekybą šiai progai marškinėlius. Sutikus tinkamą dėdę pradėjome “vinioti” reikalus šia linkme. Kažkokioms dangiškoms jėgoms įsikišus, vis dėl to šio reikaliuko taip ir nepavyko išrutulioti iki galo. Liko tik eskiziukai ir keli išbaigti darbeliai, kuriais dabar ir noriu pasidalinti su Jumis. Parašykit komentaruose, ką manote (atvirai). Būtų įdomu paskaityti.

P.S. Jei patinka, galite parsisiųsti ir naudoti kaip užsklandą darbastaliui (pfiu.. kaip neskamba lietuviškai. Kaip wallpaper’į).

LeftHanded

Rodyk draugams

Womalien

2011-09-10

Sveiki,

labai kažką daug ir nepasakysiu apie šitą darbelį- nieko įpatingo. Tačiau vis tik yra vienas idomesnis momentas- jos plaukus pabandžiau nudažyti žalia arbata. Tiesiog likus arbatai ant puodelio dugno įmerkiau teptuką ir tepiau ant popieriaus. Tokią techniką įkvėpė išbandyti mano bendradarbis.

LeftHanded

Rodyk draugams

Savaitgalis Taline!

2011-06-26

LeftHanded

Rodyk draugams

Vilniuje

2011-05-17

Turiu prisipažinti,

ne koks iš manęs blogeris, nors ką apkaltinti, dėl savo retai atnaujinančio internetinio dienoraščio, tikrai rasčiau :) Labai jau čigoniškas gyvenimo būdas pastaruoju metu mane apėmė. O tai tik į gerą-juk permainos visuomet į gerą. Su tuo “Wind of change”, turiu pasiruošęs seriją gražių piešinukų, kuriais nekantrauju pasidalinti ir su jumis! Šis, sakykim, lai būna titulinis, it viršelis knygai :)

Rytoj laukite naujo piešinio :)

Gražių dienų!

LeftHanded

Rodyk draugams